Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Asseco kształtuje polski przemysł

Asseco Poland otrzymało honorowy tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznany przez Redakcję Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portal WNP.PL. Uroczystość odbyła się 25 stycznia podczas gali, która zakończyła Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”. Nagrodę w imieniu Spółki odebrał Andrzej Dopierała, Wiceprezes Asseco Poland oraz Prezes Zarządu Asseco Data Systems.

– Jesteśmy firmą, która bardzo wpisała się w Polskę. Dużo mówimy o patriotyzmie gospodarczym. Cieszymy się z sukcesu branży informatycznej, w której działamy, ale także widzimy ile jeszcze przed nami – powiedział Andrzej Dopierała.

Asseco Poland od ponad ćwierćwiecza tworzy zaawansowane technologicznie narzędzia informatyczne, utrzymując pozycję największego w Europie Środkowo-Wschodniej dostawcy takich rozwiązań. Grupa z powodzeniem realizuje też globalną ekspansję.

Wśród laureatów wyróżnionych tytułami „Tego, który zmienia polski przemysł” znalazły się również firmy: Budimex, Grupa Asseco Poland, Solaris Bus & Coach, Grupa Enea, TDJ i Grupa Famur, WB Electronics, Grupa Tauron oraz Lubelski Węgiel Bogdanka SA. Tytuł "Tego, który zmienia polski przemysł" otrzymał także Zygmunt Solorz, jako osobowość biznesu. Ponadto uhonorowano wydarzenie XX-lecia – tytuł honorowy „Tego, który zmienia polski przemysł. XX-lecie” przyznano za obecność Polski w Unii Europejskiej.

Tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” przyznawane są od 18 lat. Celem projektu jest wskazywanie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiego przemysłu, jak i całej gospodarki.


Źródło: Asseco Poland


dodano: 2018-01-30 06:38:26