Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Bank zaprosza studentów na Start-up Day

Gdzie start-upy mogą znaleźć pomoc w tworzeniu swojej działalności? W jakim kierunku i jak mogą się rozwijać? Gdzie mogą szukać finansowania? To tylko niektóre z zagadnień podejmowanych podczas spotkania Start-up Day organizowanego przez Bank BGŻ BNP Paribas dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konferencja odbędzie się już 19 kwietnia. 

Kariera może iść w parze z realizacją marzeń, Bank BGŻ BNP stawia na kreatywne rozwiązania i ciągle szuka nowych inspiracji w otaczającym świecie. Dlatego też, eksperci Banku BGŻ BNP Paribas wraz z zaproszonymi gośćmi m.in. z Krakowskiego Parku Technologicznego chcą przybliżyć studentom, jak „od podszewki” wygląda tworzenie własnej działalności. Przedstawiciele Banku przedstawią usługi i produkty dedykowane dla nowo powstałych firm. Natomiast zaproszeni goście odpowiedzą m.in. na pytania: jak aktualnie wygląda krakowski rynek start-upów, jakie są zalety pracy w start-upie oraz jakich pracowników szukają start-upy?

– Bank BGŻ BNP Paribas od wielu lat współpracuje z uczelniami. Staramy się nie tylko utrzymać, ale przede wszystkim umocnić nasze relacje, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami naszych ekspertów, w ramach realizowanych programów stażowych i praktyk oraz podczas spotkań ze studentami, wśród których mamy swoich Ambasadorów. Aktualnie na pięciu uczelniach mamy dwóch współpracujących ze sobą reprezentantów Banku, których zadaniem jest budowanie naszego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy. Podczas spotkania w Krakowie nasi Ambasadorowie z Uniwersytetu Ekonomicznego także będą brali czynny udział – mówi Dominika Żywczyk, ekspert ds. Zarządzania Karierą w Banku BGŻ BNP Paribas. – Wierzę, że czas poświęcony na udział w konferencji z pewnością zaprocentuje. Uczestnicy zdobędą i wzbogacą swoją wiedzę  o informacje, które będą mogli wykorzystać we własnych, przemyślanych inwestycjach – podkreśla Dominika Żywczyk.

Konferencja zakończy się dyskusją na temat: „Jak wygląda praca w start-upie?”, podczas rozmowy prelegenci poruszą m.in. kwestie związane z różnicami pracy w korporacji a start-upie.

Ponadto, studenci będą mieli okazję porozmawiać z pracownikami Banku, którzy odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania odnośnie start-upów.


Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas


dodano: 2018-04-16 06:55:39