Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Biznes dobrze zaprojektowany

Przestaw się na design thinking! Włącz myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy tak, aby odniosła sukces! Tymi hasłami Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza 30 listopada br. na IX Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – „Biznes dobrze zaprojektowany”. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.Design is not just what it looks like, design is how it works… Te dobrze znane słowa Steve Jobsa najlepiej opisują podejście do współczesnego biznesu. W dzisiejszych czasach słowo design zmieniło znaczenie. Jeśli chcesz założyć firmę, uprzednie zaprojektowanie modelu biznesowego czy oferty pozwala zwiększyć szansę na powodzenie i zmniejszyć koszty developmentu. Prowadząc już biznes, codziennie coś projektujesz, choć nie określasz tego mianem projektu: marki, produkty, usługi, procesy, innowacje.

Jak zatem włączyć myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy? Czym jest design thinking i z jakich technik projektowych korzystają Google, Apple, Facebook? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas IX Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i inspiracji dla Twojego własnego biznesu. Skorzystaj z doświadczenia projektantów marek.

Program konferencji:

  9.30 – Start
10:00 – Radosław Ratajczak, SHOPA, Design Thinking jako metoda projektowania biznesu
10:30 – Małgorzata Leniarska, Dragon Rouge, Branding - krótka instrukcja obsługi.
11:30 – prof. Piotr Płoszajski SGH Czwarta Rewolucja Przemysłowa: Trudne i fascynujące czasy dla biznesu
12:00 – Przemek Modrzewski, Internetowe rewolucje, Google
14:30 – sesja "Be the change" – wystąpią: prof. Anna Giza Poleszczuk (Uniwersytet Warszawski), Beata Pawłowska (Oriflame) i Izabela Zawisza (KF Nicollum, Biznes w Kobiecych Rękach).

Bilety do nabycia pod linkiem: https://ixkonferencjaspk.evenea.pl/


Źródło: Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

O Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wymiany i nawiązywania kontaktów biznesowych dla kobiet, które prowadzą swoje firmy lub myślą o ich założeniu. To także miejsce spotkania dla kobiet, które są przedsiębiorcze, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji, instytucji lub organizacji. Sieć wspiera dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Sieć Przedsiębiorczych Kobiet organizuje spotkania networkingowe, konferencje, szkolenia oraz programy akceleracyjne.


dodano: 2016-11-04 09:31:10