Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Budowlana Marka Roku

W rankingu Budowlana Marka Roku marka FAKRO zwyciężyła aż w trzech kategoriach. Po raz kolejny FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2014 w kategorii okna dachowe. W tym roku tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku otrzymały także akcesoria do okien dachowych FAKRO. Marka FAKRO otrzymała również tytuł Złotego Championa Roku 2014.
 


Prestiżowe, branżowe wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o wyniki rankingu stworzonego na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku
eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego.

– Ta nagroda to dowód uznania fachowców z branży budowlanej, którzy najchętniej wybierają właśnie nasze okna dachowe, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu – mówi Dyrektor Marketingu FAKRO Polska Janusz Komurkiewicz.

Uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 odbyła się w hotelu Lord w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów. Była to również dobra okazja do integracji środowiska sektora budowlanego.


Źródło: Materiały prasowe


dodano: 2014-07-01 10:05:23