Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Eastern Europe Energy Forum 2018

Eastern Europe Energy Forum – jedna z najważniejszych konferencji poświęcona przyszłości sektora energii w Polsce i Europie Wschodniej – odbędzie się 4 czerwca 2018 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Głównym tematem Forum jest Program Rozwoju Elektromobilności oraz jego ogólnogospodarcze i społeczne skutki dla Polski.

Forum stworzy płaszczyznę dialogu świata biznesu, administracji rządowej a także samorządowej. Będzie miejscem wspólnej refleksji nad naszą najbliższą przyszłością oraz nad rozwojem innowacyjności w polskiej gospodarce.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu? Po pierwsze – ze względu na temat i program Forum. Po drugie – z uwagi na obecność przedstawicieli rządu i samorządów, prezesów największych polskich firm energetycznych, motoryzacyjnych, budowlanych, IT, start-upów, licznych ekspertów oraz prezydentów i burmistrzów polskich miast.

EEEF zostało zgłoszone przez Pracodawców RP do Ministerstwa Rozwoju jako inicjatywa służąca realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ (dokładnie celów: 7, 9, 11, i 13 – informacje o celach są dostępne pod adresem http://www.un.org.pl/).

Źródło: Pracodawcy RP. Szczegóły wydarzenia, w tym program i listę prelegentów, znajduje się na stronie Forum.dodano: 2018-05-30 07:09:50