Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Etyka biznesu

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji poświęconej problematyce etyki biznesu, która odbędzie się 18 października 2017 r. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do dnia 12 października br.  Konferencja adresowana jest głównie do przedstawicieli biznesu i ekspertów, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie bądź rozwój kultury etycznej, zarządzających organizacjami branżowymi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem etyki w biznesie.

Dlaczego warto wziąć udział?

Kwestia etyki biznesu jest obecnie jednym z kluczowych elementów pozwalających na osiągnięcie sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Przestrzeganie zasad etycznych dotyczy nie tylko pracodawcy, ale również pracowników, klientów, dostawców i innych interesariuszy.
 

Konferencja „Etyka biznesu – stan obecny i wyzwania na przyszłość”  stanowić będzie doskonałą okazję do dyskusji nad obecnym stanem etyki w biznesie, ale również nad przyszłymi etycznymi wyzwaniami. 
Omówiona zostanie również rola organizacji branżowych w wyznaczaniu i egzekwowaniu etycznych postaw przedsiębiorstw. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z rezultatami prac Grupy roboczej ds. etyki i standardów odpowiedzialnego prowadzenia biznesu działającej  w ramach Zespołu do spraw Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw, organu pomocniczego Ministra Rozwoju i Finansów.

Rejestracja

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju najpóźniej do dnia 12 października 2017 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali konferencyjnej decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

Program konferencji można pobrać tutaj.


Źródło: Ministerstwo Rozwoju


dodano: 2017-10-11 06:32:20