Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Exact Systems Ambasadorem Polskiej Gospodarki

W VIII edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Exact Systems otrzymał nagrodę w kategorii „Najwyższa jakość”. Wyróżnienie zostało przyznane przez Business Centre Club. Exact Systems to numer jeden w branży kontroli jakości części samochodowych w Polsce oraz jedna z największych firm w branży w Europie.

Celem realizowanego przez Business Centre Club konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw osiągających sukcesy w Polsce oraz na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy jakości, ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe.

– W ciągu ponad 12 lat nasza spółka prężnie rozwijała się nie tylko na polskim rynku motoryzacyjnym, na którym zrealizowaliśmy wiele zleceń dla naszych partnerów krajowych jak i międzynarodowych. Niemal od początku działalności stawiamy na ekspansję zagraniczną, gdyż automotive jest branżą, w której łańcuchy produkcji są silnie umiędzynarodowione. W tym momencie działamy już na 11 rynkach europejskich oraz w Chinach. Przyznane wyróżnienie to potwierdzenie, że nasze działania nie tylko zaowocowały sukcesem biznesowym, ale przede wszystkim były podejmowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości – mówi Lesław Walaszczyk, wiceprezes zarządu Exact Systems S.A.

Przedsiębiorcy ubiegali się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.


Źródło: Exact Systems


dodano: 2016-10-19 08:01:49