Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
FAKRO promuje markizę VMZ Solar do okien pionowych

Czytelnicy prasy kobiecej i wnętrzarskiej oraz opiniotwórczej będą mogli przeczytać o najnowszym produkcie FAKRO – markizie VMZ Solar do okien pionowych. To innowacyjne rozwiązanie stanowi skuteczną ochronę pomieszczeń przed nagrzewaniem, chroni pomieszczenie do 8 razy skuteczniej niż rolety wewnętrzne.Montowana na zewnątrz okna markiza odbija promieniowanie słoneczne już przed szybą i nie dopuszcza do nagrzania wnętrza. Markiza jest wyposażona w inteligentny system automatycznego uruchamiania w zależności od nasłonecznienia. Nie potrzebuje zasilania z sieci elektrycznej, bo zasilana jest energią słoneczną. Rolę czujnika pełni panel fotowoltaiczny, który w połączeniu ze specjalnym układem elektroniki reaguje na promieniowanie słoneczne. Latem, w przypadku dużego nasłonecznienia, markiza samoczynnie rozwija się i chroni pomieszczenie przed nagrzaniem. Przy pochmurnej pogodzie zwija się automatycznie, zwiększając napływ naturalnego światła. Innowacyjna konstrukcja markizy sprawia, że pełni ona dodatkowo funkcję moskitiery.

Markiza odporna jest na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych: deszczu, promieni UV oraz porywistego wiatru. Markizy są doskonałym rozwiązaniem dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej.

Informacje o najnowszej ofercie FAKRO to element rozpoczętej kampanii informacyjno-reklamowej mającej charakter edukacyjny, w której wyeksponowano potrzebę ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem w upalne dni.

Kampania złożona jest z wielu elementów. Najwięcej informacji pojawi się w prasie branżowej oraz portalach internetowych związanych z budownictwem, wnętrzarstwem i tematyką kobiecą. Markizy promowane będą szeroko również w pismach opiniotwórczych.

Medialnej promocji Markizy VMZ Solar do okien pionowych towarzyszą szkolenia dla montażystów oraz sprzedawców okien pionowych i dodatków do okien. Ważnym elementem kampanii informacyjnej FAKRO jest film edukacyjny na temat zastosowania markizy VMZ oraz jej zalet. Film powstał we współpracy z producentem programu telewizyjnego „Wnętrza Daniela”.


Źródło: Materiały prasowe


dodano: 2014-04-25 10:56:05