Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Grupa AFORTI wzmacnia zespół

Dynamicznie rozwijający się Holding Finansowy AFORTI nie zwalnia tempa, stawiając nie tylko na realizację strategii biznesowej na lata 2018-2020, ale też na rozwój kadrowy. Na początku lipca 2018 roku do Aforti Holding SA.oraz Aforti Finance SA – spółek należących do Grupy AFORTI – dołączyli Piotr Klinowski oraz Tomasz Kaźmierczak, obejmując kierownicze stanowiska w strukturach Grupy.

Piotr Klinowski dołączył do zespołu Aforti Holding, obejmując funkcję Dyrektora Generalnego. Będzie odpowiedzialny za rozwój inwestycyjny Grupy AFORTI na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Klinowski jest związany z rynkiem finansowym od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich miejscach, jak: Bank ING, Deutsche Bank, HSBC czy Vestor Dom Maklerski. W ostatnich latach pracował w prywatnych domach maklerskich, pełniąc funkcję członka zarządu i dyrektora zarządzającego, odpowiedzialnego za obszary sprzedaży i wsparcia sprzedaży.

Na początku lipca 2018 roku do spółki Aforti Finance dołączył także Tomasz Kaźmierski, który objął stanowisko Wiceprezesa. Kaźmierski swoją 16 letnią karierę zawodową rozwijał współpracując z największymi firmami finansowymi w kraju, takimi jak Deutsche Bank Polska, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży czy Capital Service, obejmując stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Członka Zarządu. Jako Wiceprezes Aforti Finance będzie kontynuował pracę w obszarze sprzedaży, biorąc odpowiedzialność za skuteczne zarządzanie podległą strukturą na terenie Polski oraz na terenie krajów, w których Aforti Finance prowadzi i planuje rozwinąć działalność operacyjną.

Na początku kwietnia 2018 Grupa AFORTI ogłosiła nową strategię na lata 2018-2020. Najważniejszymi jej punktami jest m.in. przejście Aforti Holding na rynek główny GPW, upublicznienie dwóch spółek z Grupy AFORTI, rozpoczęcie działalności leasingowej, ekspansja zagraniczna do co najmniej 7 kolejnych krajów oraz rozwój sieci oddziałów i placówek własnych na terenie całej Polski. Grupa stawia również na dynamiczny rozwój kadrowy, zatrudniając kolejnych profesjonalistów i ekspertów z branży, celem jeszcze większego wzmocnienia swojej pozycji na rynku finansowym w Polsce.

Źródło: Grupa AFORTI - holding finansowy świadczący usługi pożyczkowe, windykacyjne i faktoringowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz zarządzający platformą wymiany walut online dla firm.


dodano: 2018-07-06 06:35:55