Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Maciej Szyma najlepszym Property Managerem trzeci rok z rzędu

Maciej Szyma otrzymał nagrodę Warehouse Manager of the Year w ramach Eurobuild Awards 2019. To kolejne takie wyróżnienie dla Property Managera SEGRO na przestrzeni trzech ostatnich lat. Statuetka została przyznana w kategorii Tenants Award, na podstawie badania opinii przeprowadzonego wśród najemców. Gala Eurobuild Awards 2019, w czasie której przyznano nagrodę, odbyła się 3 grudnia w Warszawie.Nagroda Eurobuild dla managera roku w branży nieruchomości magazynowych przyznawana jest osobie, która otrzymała najwyższą ocenę w czasie badania przeprowadzanego wśród użytkowników 22 obiektów magazynowych przez niezależny instytut badawczy Cantar Millward & Brown. Ci odpowiadają wcześniej na pytania związane z jakością usług w zakresie zarządzania parkiem. Przy wyborze laureata, pod uwagę bierze się przede wszystkim wysoki poziom obsługi administracyjnej, który znacznie wykracza poza minimum standardów oferowanych klientom. Ważne są tutaj takie aspekty, jak zrozumienie realnych potrzeb klientów oraz zaangażowanie managera.

Maciej Szyma pełni rolę Property Managera SEGRO od ponad jedenastu lat. Jest odpowiedzialny za zarządzanie parkami logistycznymi w Gliwicach i Wrocławiu, na terenie których znajduje się w sumie niemal 230 tys. m2 powierzchni magazynowej, biurowej i produkcyjnej.  Odpowiedzialny jest za obsługę takich firm, jak Grupa Axel (holenderski operator logistyczny) czy ASPA Electro (producent maszyn pod marką Łucznik). Maciej Szyma wcześniej zarządzał nieruchomościami Citi Banku Handlowego w Polsce oraz zajmował się zarządzaniem w Auchan Polska. Posiada w sumie ponad 19 lat doświadczenia w pracy w branży nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej. Ukończył też Podyplomowe Studia zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada licencję Zarządcy Nieruchomości.


Źródło: SEGRO - spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych.


dodano: 2019-12-05 06:37:19