Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Memor 10 od Datalogic wybrany do programu Android Enterprise Recommended

Datalogic, światowy lider na rynkach automatycznej identyfikacji danych i automatyzacji procesów, ogłosił przyjęcie przez Google™ mobilnego terminala danych Memor™ 10 do elitarnego grona „Android Enterprise Recommended”, jako wytrzymałego urządzenia biznesowego. Android Enterprise Recommended jest inicjatywą prowadzoną przez Google™, która pomaga przedsiębiorcom wybierać, wdrażać oraz zarządzać usługami i urządzeniami z systemem Android™, które są najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

Program daje klientom poczucie bezpieczeństwa związanego z wyborem odpowiedniego urządzenia, dzięki czemu wdrożenie rozwiązania opartego o Android jest spójne i zapewnia ciągłość utrzymania przez wspieranie najnowszej wersji systemu. Google wymaga od producentów urządzeń, takich jak Datalogic, spełnienia rygorystycznych wymogów, dla uzyskania certyfikatu zgodności z programem Android Enterprise Recommended.

Obecnie system operacyjny Android wykorzystywany jest w ponad 2 miliardach aktywnych urządzeń na całym świecie. Najnowsza oferta Datalogic, w kategorii wytrzymałych mobilnych terminali danych, obejmuje zarówno nieduże urządzenia kieszonkowe, jak również te z pełną klawiaturą alfanumeryczną (z rączką lub bez), przemysłowe PDA oraz komputery montowane na pojazdach, wszystkie dostępne w technologii Android, która staje się wiodącą mobilną platformą dla przedsiębiorstw.

Pierwszym urządzeniem Datalogic z certyfikatem Android Enterprise Recommended, w kategorii wytrzymałych urządzeń biznesowych, jest Memor 10 - sprzęt z nowej wytrzymałej rodziny Android’owych urządzeń PDA, oferujący smukłą i kompaktową konstrukcję przy jednoczesnym zastosowaniu najnowszej, wysokowydajnej technologii odczytu kodów i obrazów, Imager 2D.

Datalogic w urządzeniu Memor 10 zaimplementował, jako pierwszy w tym segmencie rynku, najnowszy własny bezprzewodowy system ładowania baterii, który zapewnia niezawodne, bezstykowe ładowanie przy zachowaniu możliwości wymiany baterii w trakcie pracy (tzw. HotSwap). Urządzenie to dedykowane jest do sektorów rynku takich jak Retail, Służba Zdrowia, T&L oraz Produkcja, gdzie aplikacje wymagają ultranowoczesnych i wytrzymałych urządzeń Android, aby zautomatyzować procesy zbierania i przetwarzania danych.

Źródło: Datalogic. Firma zatrudnia na całym świecie około 2900 pracowników, zlokalizowanych w 30 krajach, a jej zakłady produkcyjne znajdują się w USA, Brazylii, Włoszech, na Słowacji, Węgrzech oraz w Wietnamie.


dodano: 2018-11-27 06:51:39