Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nagroda dla Atrium Geo w Katowicach

Atrium Geo, realizowane przez Grupę Deweloperską Geo zdobyło III miejsce w konkursie na najlepszą inwestycję w Katowicach. Plebiscyt został zorganizowany przez portal RynekPierwotny.pl. Nazwa i architektura inwestycji nawiązuje do tradycji starożytnego Rzymu, gdzie centralne pomieszczenie z otwartym dachem było miejscem wspólnego spędzania czasu w otoczeniu sztuki i roślinności.

Osiedle składa się z dwóch, kameralnych czteropiętrowych piętrowych budynków, a pomiędzy nimi znajduje się zielony dziedziniec na wzór rzymski. Łącznie do użytku oddano 120 mieszkań o różnorodnej powierzchni: od 43 do 89 m2. Część lokali kwalifikuje się do programu MdM (ceny rozpoczynają się od 4,5 tys./m2).

Te walory zostały docenione przez internautów, którzy zdecydowali o przyznaniu Atrium Geo III miejsca w konkursie na najlepszą inwestycję w Katowicach. Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl dokonywali wyboru spośród ponad 1,9 tys. projektów deweloperskich, a łącznie oddano ponad 114 tys. głosów.

- Cieszymy z tego prestiżowego wyróżnienia – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. – To dla nas nie tylko ogromny zaszczyt, ale także motywacja do realizowania zadań z jeszcze większym zaangażowaniem– dodaje.

Źródło: Materiały prasowe

dodano: 2016-08-12 07:48:33