Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nagrody Lewiatana

Dariusz Miłek, Mikołaj Dowgielewicz, Mariusz Walter i ksiądz Adam Boniecki zostali wyróżnieni tegorocznymi Nagrodami Lewiatana. 23 maja br. Kapituła Nagrody i Zarząd PKPP Lewiatan uhonorowali laureatów podczas uroczystej gali w Filharmonii Narodowej.

     Dariusz Miłek, założyciel i większościowy udziałowiec firmy NG2 został uhonorowany Nagrodą im. Andrzeja Wierzbickiego dla wyróżniającego się przedsiębiorcy, za zbudowanie firmy, która  jest symbolem polskiego sukcesu po 1989 roku otrzymał, (m.in. sieć sklepów obuwniczych pod markami CCC, Quazi i Boti).
     Mikołaj Dowgielewicz, były sekretarz stanu ds. europejskich i polityki ekonomicznej otrzymał Nagrodę im. Władysława Grabskiego dla osobistości życia publicznego, która w sposób decydujący przyczyniła się do rozwoju przedsiębiorczości. Kapituła nagrodziła go za profesjonalne i bardzo dobrze przyjęte na forum międzynarodowym przygotowanie polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

     Mariusz Walter, współwłaściciel grupy ITI, twórca sukcesów TVN otrzymał Nagrodę specjalną za biznesowy sukces, który nadaje styl polskiej przedsiębiorczości.

     Ksiądz Adam Boniecki, publicysta, były redaktor naczelny „Tygodnika Powszechnego" w latach 1999-2011 dostał Nagrodę za odważne myślenie, przyznaną przez zarząd PKPP Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi.
Fot. pkpplewiatan.pl

dodano: 2012-05-24 15:25:09