Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Najlepsze agencje reklamowe roku

Redakcja "Media & Marketing Polska" przyznała nagrody i wyróżnienia dla najlepszych agencji reklamowych, marek i marketerów. Tytuł Agencji Reklamowej Roku w raporcie "Agencje Reklamowe i Domy Mediowe" przygotowanym przez "MMP" zdobyła agencja Grey Worldwide.
 
     Redakcja doceniła bardzo dobre oceny klientów w badaniu MB SMG/KRC i skuteczność nowobiznesową. Grupą Reklamową Roku zostało Euro RSCG Poland za stabilny biznes i synergię między spółkami. Wyróżnienia przypadły agencjom PZL (Fighter Roku) i Mather Communications/SoHo Square oraz Saatchi & Saatchi. Walk Creative dostała wyróżnienie w kategorii agencja lokalna. Rozczarowaniem Roku okazała się agencja Young & Rubicam Poland.
     Zwycięzcą w gronie domów mediowych już po raz drugi z rzędu jest MediaCom Warszawa, który nie tylko mocno poszerzył portfolio klientów, ale także skutecznie zwiększył współpracę na nowych polach z dotychczasowymi partnerami. W tym roku redakcja
"MMP" przyznała także tytuł Fightera Roku, którym został MEC. Wyróżnienie zdobył dom mediowy Codemedia. Specjalny tytuł Reformatora Roku przypadł Sławomirowi Stępniewskiemu, CEO Aegis Media, menedżerowi, który podjął się dużego wyzwania uzdrowienia jednej z najbardziej skostniałych agencji mediowych. Nagrody otrzymali także Marka Roku – Red Bull i Marketer Roku – Rossmann.
     Przy przyznawaniu tytułów redakcja "MMP" kierowała się trzema podstawowymi kryteriami: badaniem MB SMG/KRC, danymi finansowymi i skutecznością biznesową.

dodano: 2012-05-16 18:12:03