Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Networking w pełnej krasie

Ile spotkań można odbyć w ciągu dwóch dni? Nawet 30. Brzmi niewiarygodnie? Już po raz trzeci uczestnicy tego wydarzenia mogli się przekonać na własnej skórze, że jest to możliwe. W Hotelu Lord w Warszawie 85 firm reprezentowanych przez 120 uczestników, po raz trzeci spotkało się na  Poland IT Meeting. Chociaż na Polskim gruncie formuła networkingu dopiero zyskuje na popularności to organizatorzy nie mogli narzekać na brak zainteresowania projektem.– Czas konferencji jest podzielony na sloty, podczas których odbywają się wcześniej umówione – za pomocą zintegrowanej aplikacji – spotkania 1 na 1. Uczestnicy sami decydują o przebiegu wydarzenia, tworząc indywidualny kalendarz. Dzięki temu jest to szansa na precyzyjne wykreowanie lub umocnienie relacji biznesowych – tłumaczy Rafał Wójcicki, Dyrektor Zarządzający Poland IT Meeting.

Poland IT Meeting kolejny już raz zgromadziło wszystkich przedstawicieli łańcucha IT – od producentów, przez dystrybutorów, resellerów, system integratorów, aż po klientów końcowych, wśród których wyróżnić można takie brandy jak: BNP Paribas, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA, Grupa Tauron, mBank, PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA, PKN Orlen S.A., Przewozy Regionalne i Santander Consumer Bank. W gronie uczestników znaleźli się przedsiębiorcy zarówno z Polski, jak całego Świata – w tym przedstawiciele z Anglii, Belgii, Bułgarii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Kuwejtu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Słowacji oraz Słowenii – łącznie 13 krajów.

Każdy dzień spotkania sprzyjał rozwojowi networkingu – uczestnicy odbywali umówione spotkania biznesowe i umacniali  już nawiązane relacje.

– Relacje interpersonalne – ich rodzaj i poziom zażyłości – mogą stać się istotnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji biznesowych, niezależnie od branży. Przy postępującej unifikacji rynku produktów i usług to właśnie łączące nas związki oraz doświadczenia nierzadko pełnią rolę punktu wyjścia do rozważań dotyczących ewentualnej współpracy. Nasze wydarzenie powstało właśnie po to, by stymulować budowanie i rozwój relacji, a co najważniejsze zaufania między partnerami. Mam ogromną nadzieję, że networking jeszcze mocniej zakorzeni się w świadomości polskich przedsiębiorców, a Poland IT Meeting stanie się stałym punktem w kalendarzach specjalistów branży IT z całego świata
– podsumowuje inicjator projektu, Rafał Wójcicki.


Źródło: Poland IT Meeting – zapoczątkowane w 2015 roku forum networkingowe dla polskich i zagranicznych specjalistów z branży IT.


 

dodano: 2017-06-21 07:02:43