Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Noble Lashes uhonorowała Ferruccio Lamborghini

Polska firma Noble Lashes była sponsorem charytatywnego pokazu mody oraz uroczystej kolacji organizowanej przez Lamborghini we włoskim mieście Panicale. In Memory of Ferruccio Lamborghini to wyjątkowa ceremonia uhonorowania założyciela firmy Feruccio Lamborghini, która odbyła się we Włoszech 20 października. Do współpracy przy wydarzeniu została zaproszona polska marka Noble Lashes, będąca liderem w produkcji sztucznych rzęs w Europie.– Udział w tej prestiżowej imprezie to symboliczne przypieczętowanie naszej ekspansji międzynarodowej. Po sukcesie na rynkach zagranicznych, upewniliśmy się, że marka Noble Lashes jest znana i doceniana także we Włoszech. Podczas uroczystej kolacji mieliśmy okazję opowiedzieć o rozwoju firmy oraz zdradzić kilka sekretów o planowanych działaniach. Współpraca z marką Lamborghini to wspaniała przygoda, takie eventy pomagają nam zaprezentować wysoką jakość naszych produktów oraz efekty naszych zabiegów. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasze rzęsy na co dzień noszą tysiące kobiet z całego świata
– mówił Paweł Wojciechowski, założyciel marki.

In Memory of Ferruccio Lamborghini

Wielka gala rozpoczęła się występem muzycznym Hollywoodzkiego aktora Roberta Daviego, goście mogli wsłuchać się w legendarne utwory Franka Sinatry "My Way", "Fly me to the Moon" i "New York, New York". Podczas gali odbyła się także aukcja dzieł sztuki ważnych artystów międzynarodowych, między innymi Anny Privaloff, znanej malarki łączącej w swoich pracach wiele stylów artystycznych. Nocny pokaz mody został zorganizowany przez Deborę Cattoni, projektantkę mody, której kreacje charakteryzują się lekkością i kobiecością. Nie zabrakło również pokazu stylizacji rzęs Noble Lashes.Podczas wydarzenia markę reprezentowali założyciele firmy Paweł i Karol Wojciechowscy oraz Marzena Gomulec, prezes Noble Lashes Italia.  Noble Lashes miało okazję wygłosić krótkie wystąpienie o historii firmy oraz korzeniach działalności, które sięgają Małopolski.

– Ferruccio Lamborghini jest dla nas ważną postacią, jego determinacja i upór w tworzeniu marki jest dla nas wzorem. Przywiązanie do korzeni jest dla nas równie ważne, tak samo jak Ferruccio zdecydował się na tworzenie swojego biznesu w rodzinnych Włoszech, podobnie my uczyniliśmy Polskę domem dla naszej marki. Staramy się łączyć tradycję naszej firmy z nowoczesnością, zależy nam na inwestowaniu w wartości lokalne. Dbamy o pobudzanie przedsiębiorczości kobiet, o środowisko i los zwierząt – dodaje Paweł Wojciechowski.

Noble Lashes partnerem najlepszych

Noble Lashes jest marką rozpoznawalną na rynku polskim i europejskim. To nie pierwszy raz, gdy prestiżowa i znana firma doceniła polskiego producenta sztucznych rzęs. W 2017 roku Noble Lashes gościło na pokazie mody kolekcji Gianniego Versace. Modelki, które brały udział w wydarzeniu, nosiły rzęsy polskiej firmy.

Spółka wyróżnia się produkcją wysokojakościowych produktów do stylizacji rzęs z tworzyw sztucznych. Jak podkreślają twórcy marki, produkty Noble Lashes łączą najwyższą jakość z troską o środowisko i los zwierząt. Być może właśnie to stoi za sukcesem firmy i za jakością, którą docenili włoscy przedsiębiorcy.


Źródło: Noble Lashes. Fot. Letizia Di Candia.


dodano: 2018-10-31 06:44:45