Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Nowe produkty w portfolio Tech Daty

Tech Data Polska należy do światowych liderów w zakresie dystrybucji sprzętu i oprogramowania komputerowego. Firma oferuje szerokie portfolio produktów najbardziej cenionych i uznanych producentów na rynku. Dzięki uzyskanemu porozumieniu, właśnie dołączyły do nich marki Crucial i Ballistix należące do przedsiębiorstwa Micron Technology Inc.

Od lutego 2017 roku zaczyna obowiązywać kontrakt zawarty pomiędzy Tech Datą a przedsiębiorstwem Micron Technology – ekspertem z 35-letnim stażem, a zarazem jednym z największych producentów pamięci komputerowej, którego technologie są wykorzystywane w wielu dziedzinach, w tym w informatyce
w sieciach i serwerach, w urządzeniach mobilnych oraz konsumenckich, a nawet w motoryzacji i przemyśle.

Umowa dystrybucyjna obejmuje rozwiązania produkowane przez kluczowe marki lidera oferującego najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie, takie jak dyski SSD oraz pamięć RAM.

Porozumienie jest efektem realizacji strategii obranej przez Tech Datę, której zasadniczy punkt stanowi inwestycja w rozwój działu Komponentów. O stojących za podpisaniem kontraktu z amerykańskim producentem motywacjach mówi odpowiedzialny za tę linię produktową Daniel Dobosz: – Poszerzając portfolio Tech Daty, za każdym razem z wielką starannością dobieramy naszych partnerów, upewniając się, że oferowane przez nich rozwiązania reprezentują najwyższą jakość. Nie inaczej jest w przypadku marek Crucial i Ballistix, które posiadają ogromne doświadczenie i uznanie na światowym rynku.

 
Źródło: Tech Data Polska
 

dodano: 2017-02-14 06:32:41