Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Półmetek pierwszej Akademii Menadżera Innowacji

Jesteśmy na półmetku realizacji autorskiego programu szkoleniowo-doradczego opracowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości – Akademia Menadżera Innowacji (AMI). W dniach 26-27 kwietnia odbył się czwarty z ośmiu zaplanowanych zjazdów w ramach programu, w którym bierze udział 16 polskich firm. Po sześciu przedstawicieli mikro- i średnich firm oraz po dwóch przedstawicieli małych i dużych.

Przedsiębiorcy reprezentują sektory:  budowlany, transportowy, produkcyjny, badawczo-rozwojowy, energetyczny oraz paliwowy.  

Program został podzielony na sześć obszarów tematycznych, które stanowią podstawę merytoryczną AMI. Warsztaty stanowią rozwinięcie zagadnień poruszanych podczas wykładów. Zajęcia prowadzone są w szesnastoosobowych grupach. Na każdym zjeździe skład grup jest inny, co pozwala wzmocnić wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych firm. 

Akademia Menedżera Innowacji w skrócie:
  • badanie innowacyjności firmy metodą Innovation Health Check (IHC)
  • program dostosowany indywidualnie do zdiagnozowanych potrzeb uczestników
  • 150 godzin doradztwa dedykowanego w firmie uczestników
  • studia przypadków analizowane na podstawie doświadczeń polskich firm z sektora MŚP
  • dostęp do interaktywnej Bazy Wiedzy AMI
  • przynależność do Klub Alumnów (Absolwentów) AMI pozwalająca na utrzymanie i rozwijanie kontaktów ważnych dla rozwoju Twojej firmy.
Projekt współfinansowany ze środków unijnych. Dofinansowanie udziału w AMI wynosi do 80% w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw oraz do 50% w przypadku przedsiębiorstw dużych.

Źródło: PARP


dodano: 2019-04-30 06:21:54