Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
"Polityczne" centrum analiz gospodarczych


Centrum analityczne Polityka Insight - nowo uruchomiona inicjatywa wydawcy tygodnika "Polityka". Poza codziennym płatnym serwisem internetowym z analizami politycznymi przygotowywać będzie również analizy gospodarcze.


Projekt centrum analityczne Polityka Insight zakłada trzy produkty:

1. PI Briefing - poranny przegląd i zapowiedź najważniejszych wydarzeń w polityce i gospodarce, plus codzienny przegląd prasy i rubryka personalia o zmianach kadrowych w biznesie i administracji.
2. PI Agenda - codzienny zestaw kilku analiz na kluczowe tematy, który ma cechować przejrzysty układ, zwięzły język, twarda argumentacja, do użyteczne wnioski. Wśród nich grafoanalizy, sylwetki i zestawienia.
3. PI Badania - raz w miesiącu udostępniany będzie pogłębiony raport na wybrany temat, a co kwartał będzie publikowana prognoza ekonomiczna. W tym serwisie pojawią się też dossiers dotyczące aktualnych wydarzeń. Wszystko do ściągnięcia w PDF.

Serwis Polityki Insight kierowany jest do odbiorców instytucjonalnych, m.in. z administracji rządowej i samorządowej, dyplomacji, firm prywatnych, kancelarii prawnych czy podatkowych. Projektem kieruje Wawrzyniec Smoczyński, dyrektor zarządzający Polityki Insight i redaktor „Polityki”, ale materiały do serwisu przygotowuje niezależny od redakcji „Polityki” zespół stworzony w zdecydowanej większości z analityków - ekonomistów, prawników i socjologów z doświadczeniem w administracji i biznesie.

Źródło: "Polityka", nr 17-18/2013, 23.04.2013


dodano: 2013-04-26 12:15:30