Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Rekordowa liczba zgłoszeń w nowej Akademii PARP

27 czerwca 2019 r. odbyła się premiera nowej odsłony Akademii PARP – internetowego portalu szkoleniowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z bezpłatnymi kursami e-learningowymi dla małych i średnich firm. W ciągu miesiąca zalogowało się na portal prawie 4,7 tys. osób. Co najmniej jedną lekcję ukończyło już prawie 1,5 tys. osób.

Najbardziej popularne kursy (pod względem liczby zapisów) to „Jak założyć własną firmę”, „RODO w MŚP” oraz „Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów”. Spośród kursów, które jeszcze oczekują na uruchomienie, najwięcej zapisów mają „Umiejętności Kierownicze”, „Umiejętności interpersonalne” oraz „Umiejętności osobiste”.

Użytkownicy mogą również zaproponować uruchomienie nowych kursów, niezaplanowanych jeszcze w Akademii. Wśród propozycji hitami są „Komunikacja marketingowa”, „Techniki sprzedaży” oraz „Biznes plan”. Użytkownicy licznie głosują na nowe kursy, co pokazuje że Akademia ma duży potencjał na dalszy rozwój. Zgodnie z planem systematycznie dodawane będą nowe szkolenia.

W nowej odsłonie Akademii uproszczono technologię użytą na portalu, dzięki czemu strona jest łatwiejsza w obsłudze i dostępna dla wszystkich użytkowników.

Proces nauki w Akademii PARP nie kończy się wraz z zamknięciem kursu. Portal jest uzupełniany o liczne materiały pomocnicze, a w przyszłości ma umożliwić także kontakt ze społecznością ekspertów.


Źródło: PARP


dodano: 2019-07-30 06:30:30