Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Rośnie wysokość wypłaconych świadczeń ubezpieczeniowych

Towarzystwa Ubezpieczeń BZ WBK-Aviva w I połowie bieżącego roku osiągnęły wynik finansowy netto na poziomie 58,6 mln złotych, wobec 60,2 mln złotych przed rokiem. Spółki konsekwentnie rozwijają sprzedaż produktów niepowiązanych z ofertą kredytową banku, która przyniosła w pierwszych sześciu miesiącach tego roku składkę o 5% wyższą w stosunku do pierwszego półrocza 2017 roku. Systematycznie rośnie też wysokość wypłaconych świadczeń ubezpieczeniowych: w tym samym czasie do klientów trafiło prawie 20,6 mln złotych z tytułu świadczeń i odszkodowań z ubezpieczeń ochronnych.

– Wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK SA od 10 lat działamy na rynku bancassurance. Zaufało nam już ponad 1,3 mln klientów. W tym okresie wypłaciliśmy w sumie 265 mln zł odszkodowań. Wygodnie, w swoim banku, klient może zabezpieczyć siebie, rodzinę, dom oraz firmę na wypadek trudnych sytuacji losowych. Skorzysta z oferty ochronnej dopasowanej do swoich potrzeb. Pomagamy w spłacie kredytu w przypadku m.in. śmierci, utraty pracy czy zdrowia. Dbamy także o ostabilność finansową, gdy coś złego stanie się z majątkiem, zakładem pracy lub działalnością naszych klientów. Cały czas pracujemy nad dalszym rozwojem oferty i podnosimy standardy obsługi klienta – mówi Krzysztof Charchuła, prezes zarządu BZ WBK- Aviv.


Źródło: Towarzystwa Ubezpieczeń BZ WBK-Aviva. W związku ze zmianą marki Banku Zachodniego WBK SA na Santander Polska SA spółki finalizują prace nad rebrandingiem. W trzecim kwartale br. BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA zmieni nazwę na Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń SA, a BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA na Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA.


dodano: 2018-08-10 06:59:16