Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Samochód lub motocykl bez wkładu własnegoKorzystne warunki finansowania pojazdów są już dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego oraz PKO Leasing. Dzięki PKO Auto Ekspres Pożyczce przedsiębiorcy tanio, szybko i prosto mogą sfinansować zakup pojazdu osobowego, ciężarowego do 3,5 t, a nawet motocykla. Finansowane mogą być pojazdy o wartości brutto do 369 tys. złotych.

 

Produkt adresowany jest do tych przedsiębiorców, którzy chcą od początku być właścicielami pojazdu. Dzięki temu mogą dokonywać odpisów amortyzacyjnych, stosować swoje zniżki na ubezpieczenie i używać tablic rejestracyjnych zgodnych z miejscem zamieszkania. Odsetki i wszystkie opłaty związane z PKO Auto Ekspres Pożyczką przedsiębiorca może wliczać w koszty uzyskania przychodu. Ma ona jednak jeszcze więcej zalet.
 
PKO Auto Ekspres Pożyczka umożliwia atrakcyjne i elastyczne warunki spłaty, na przykład w ratach rocznych (2x50 proc., 3x33 proc., 4x25 proc.) z oprocentowaniem 0 proc. W takim wypadku klient uiszcza tylko opłatę przygotowawczą, rozłożoną na raty.
 
Nie jest potrzebny wkład własny. Finansowane pożyczką mogą być nowe i używane samochody osobowe (okres umowy do 84 miesięcy, wiek auta po jej zakończeniu nie więcej niż 120 miesięcy) oraz ciężarowe do 3,5 tony (odpowiednio 60 i 96 miesięcy). Maksymalna wartość brutto przedmiotu wynosi 369 tys. złotych. PKO Auto Ekspres Pożyczka może być wykorzystana również na zakup nowego motocykla bądź przyczepy do niego lub wózka. W tym wypadku maksymalne finansowanie brutto wynosi 123 tys. złotych, a okres umowy – 60 miesięcy.
 
Pożyczka jest dostępna dla przedsiębiorców już od czwartego miesiąca prowadzenia działalności. Nie są potrzebne żadne specjalne zaświadczenia czy zabezpieczenia (weksel, zastaw itp.). Wystarczy udać się do doradcy leasingowego w placówkach PKO Banku Polskiego lub PKO Leasing z oświadczeniem o przychodach.

– Pożyczka, leasing czy faktoring to komplementarne formy finansowania działalności gospodarczej. Jako podmiot największej grupy kapitałowej w naszej części Europy możemy elastycznie oferować klientom produkty, które są najlepiej dostosowane do ich potrzeb, specyfiki czy preferencji – podkreśla Izabela Fotyga, Dyrektor ds. Produktów.

Źródło: PKO Leasing. Fot. AutoCentrum / Maciek Majewski
 

dodano: 2018-02-21 07:18:51