Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Samochody premium można już kupić w Sopocie

5 października w renomowanym sopockim klubie Unique Club & Lounge odbyła się inauguracja salonu Super Premium Cars. Na otwarcie przybyło prawie 500 osób w tym znani polscy i europejscy kierowcy wyścigowi oraz gwiazdy polskiego show biznesu.

Super Premium Cars to jeden z 6 projektów SPC Group S.A. z sektora usług towarów luksusowych. Firma przygotowała dla swoich gości prezentacje flagowych modeli samochodów na ponad 600-metrowej, najdłuższej w Polsce promenadzie – deptaku Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej prestiżowych alei w kraju. Można tam było podziwiać m.in. takie luksusowe pojazdy, jak: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bentley, Jaguar, BMW, Audi, Mercedes, Land Rover czy  Aston Martin.

Super Premium Cars, lider na rynku sprzedaży samochodów segmentu premium, zdecydowało się na otwarcie drugiego w Polsce salonu samochodów luksusowych i sportowych w Sopocie. Przemawiał za tym prestiż miasta i jego renoma sięgająca lat trzydziestych ubiegłego wieku. Salon znajduje się przy Al. Niepodległości 960. Od 8 października można tam kupić oraz wynająć luksusowe i sportowe samochody takie jak: Rolls Royce Phantom, Bentley Continental Speed, Porsche 911 Turbo czy Ferrari California.

– Ze względu na rozwój gospodarczy i ekonomiczny miasta zdecydowaliśmy się na inwestycję, która wpłynie na dalszy rozwój firmy i  realizację planów strategicznych całej Spółki SPC Group S.A. – mówi Łukasz Bartłomiej Kobyłecki, Prezes Zarządu SPC Group S.A. „– Liczymy, że strategiczne położenie Sopotu zwiększy nasze możliwości sprzedażowe zarówno wśród klientów polskich, jak i zagranicznych oraz wzmocni pozycję lidera na rynku dóbr luksusowych” – dodaje.


dodano: 2012-10-08 15:38:32