Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Self-Shopping na „Poland & CEE Retail Summit 2018”


W dniach 13-14 marca w Warszawie, podczas Poland & CEE Retail Summit 2018, Datalogic
– światowy lider na rynku automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji procesów – zaprezentuje na żywo rozwiązanie do self-shoppingu. W trakcie warsztatów pod tytułem “Customer Engagement Relationship in the New Retail”, Datalogic przedstawi swoją wizję trendów oraz technologii przyszłości, które pozwalają budować trwałe relacje z klientami na rynku Retail.


Podczas warsztatów Damjan Miočinović, dyrektor ds. Wsparcia Aplikacji Biznesowych w firmie Marcator S., jednym z głównych graczy na rynku retail w krajach Bałkańskich, podzieli się swoimi doświadczeniami, wynikami, a także opowie o korzyściach wynikających z integracji systemu Self-Shopping na Serbskim rynku retail. Dzięki rozwiązaniu do self-shoppingu operacje w sklepie przebiegają płynniej, a transakcje POS szybciej oraz są bardziej przyjazne dla klienta.

Źródło: Datalogic - światowy lider na rynku automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych, czujników do wykrywania, pomiarów i bezpieczeństwa, systemów RFID i systemów znakowania laserowego.


dodano: 2018-03-08 06:57:02