Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Shoper Day - najgorętsza tej jesieni konferencja

Co zrobić, aby klient kupił produkt? Jak przewidzieć jego decyzje? Jak kreować nawyki zakupowe? Na te i wiele innych pytań, już 24 października w Warszawie, podczas 4. edycji konferencji Shopper Day, odpowiedzi będą szukać detaliści oraz marketerzy m.in. z Dunnhumby, IKEA, Nielsen, Google. Podczas Shopper Day eksperci zaproszeni przez „Media & Marketing Polska" oraz miesięcznik branży FMCG „Handel" przedstawią kluczowe wyzwania shopper marketingu, e-commerce i narzędzia budowania lojalności. Zaprezentowane zostaną najnowsze technologie wspierające marketerów w budowaniu strategii i komunikacji z klientem.Jak detaliści i marki mogą odnieść sukces dzięki analizie danych; Jak korzystać z informacji gromadzonych w programach lojalnościowych oraz jak budować lojalność i zaangażowanie w świecie multichannel? – to tylko kilka z tematów, prezentacji i wykładów w ramach, których uczestnicy i prelegenci poszukają trendów, wskazówek i odpowiedzi na stawiane przed marketerami wyzwania. Program adrsoweany jest także do dostawców rozwiązań lojalnościowych i ehandlu, agencji reklamowych, interaktywnych oraz performance marketingu.

Przykładami nowatorskich rozwiązań z uczestnikami podzielą się praktycy. Keynote speakerem będzie charyzmatyczny Tanguy Pincemin, dyrektor zarządzający w Dunnhumby, firmie zajmującej się analizą i przetwarzaniem danych o konsumentach. Tanguy Pincemin, wcześniej w Google, wspierał największych francuskich detalistów, pomagając im wdrażać nowe rozwiązania technologiczne. Na koncie ma także spektakularne projekty dla europejskich liderów z obszaru e-commerce.

– Zmieniający się krajobraz handlu i zwyczaje kupujących to ogromne wyzwanie dla marketerów ich agencji, a także samych detalistów. Dlatego w ostatnich latach, to właśnie retail, w wydaniu online i offline stał się najgorętszym tematem w branży marketingowej. Podczas Shopper Day przyjrzymy się najlepszym praktykom w shopper marketingu, e-commerce i budowaniu lojalności. Ważnym tematem będą także narzędzia technologiczne wspomagające marketerów zarówno w świecie online jak i offline – mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media & Marketing Polska".


Źródło: Media & Marketing Polska. Szczegółowe informacje na stronie Shopper Day.


dodano: 2018-10-16 06:53:19