Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Startuje Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe

Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe to studia podyplomowe stworzone z myślą 
o kobietach, które mają ambicje i chęć ubiegać się o najwyższe stanowiska kierownicze i odgrywać wiodące role w swoich branżach. Celem zajęć jest przygotowanie przyszłych liderek biznesu do wyzwań, takich jak zarządzanie firmą i bycie skutecznym menedżerem. Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe startuje już 24 marca br.!

Program studiów został starannie dopasowany do potrzeb kobiet, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia w zarządzaniu i chcą wejść na wyższy poziom kompetencji, by szybciej oraz efektywniej kreować swoją ścieżkę kariery, mając przy okazji unikalną możliwość budowania networkingu.

– Biznes, życie publiczne i społeczne potrzebują kobiet - odważnych, świadomych swojej wartości i kompetentnych. Gotowych do wzięcia na siebie odpowiedzialności za zarządzanie organizacjami lub pewnymi obszarami ich działalności, czy większymi zespołami. Studia podyplomowe Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe to właśnie miejsce akceleracji potencjału takich kobiet – mówi dr Anna Kieszkowska-Grudny, inicjatorka Studiów Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia LiderShe.

Akademię Przywództwa Kobiet LiderShe cechuje innowacyjny program skoncentrowany na budowie kompetencji przyszłości. Absolwentki Akademii zdobędą wiedzę dotyczącą zarządzania w świecie technologii cyfrowych, zarządzania zmianą czy zarządzania kryzysem i konfliktem. Rozwiną swoje kompetencje związane z efektywnym zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz różnorodnymi zespołami. Zbudują umiejętności wykorzystywania najnowszych technologii w komunikowaniu się oraz poznają ścieżki budowy swojej własnej marki osobistej. Opanują różnorodne modele biznesu, zagadnienia dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu i rachunkowości zarządczej, a także podstawy prawa.

Studia podyplomowe Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe zostały stworzone przez Stowarzyszenie LiderShe w partnerstwie z jedną z największych uczelni niepublicznych w Polsce – Akademią Leona Koźmińskiego. Ich program został zaprojektowany przez wyjątkową kadrę wykładowców – zarówno akademickich, jak i doświadczonych praktyków biznesu, trenerów oraz autorytety ze świata mediów – w większości kobiety. Dlatego silną stroną studiów będzie ich praktyczny fundament – osobiste doświadczenia i studia przypadków.

– Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe to odpowiedź na zapotrzebowanie pracodawców, którzy doceniają kompetencje kobiet i chcą je promować na stanowiska kierownicze wyższego i najwyższego szczebla. Potencjalne kandydatki na takie stanowiska potrzebują wzmocnienia swoich umiejętności przywódczych i praktycznej wiedzy o zarządzaniu. Dzięki Akademii Przywództwa Kobiet LiderShe ambitne kobiety z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, otrzymają wyjątkową szansę na rozbudowanie swoich kompetencji potrzebnych do zarządzania większymi zespołami lub całymi organizacjami – mówi Sylwia Hałas-Dej, dyrektor ds. programów edukacyjnych i rozwoju z Akademii Leona Koźmińskiego.

Studia podyplomowe Akademia Przywództwa Kobiet LiderShe trwają 2 semestry, obejmując 11 zjazdów sobotnio-niedzielnych. Rekrutacja na I edycję studiów trwa do 08 marca. Pierwszy zjazd odbędzie się w terminie 24-25 marca br. Rekrutacja kandydatek na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych.


Źródło: Stowarzyszenie LiderShe. Więcej informacji na temat programu studiów i zasad rekrutacji na stronie http://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/akademia-przywodztwa-kobiet-lidershe/program/.


dodano: 2018-02-16 07:02:07