Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Startuje "Akcja, giełda!"

Dzisiaj, 4 października w Programie 3 Polskiego Radia wystartuje nowy cykl Patrycjusza Wyżgi pt. „Akcja, giełda!”. Ceniony dziennikarz ekonomiczny i gospodarz popołudniowych wydań „Zapraszamy do Trójki” omawiał będzie co tydzień zagadnienia związane z inwestowaniem na giełdzie oraz przedstawi sytuację na warszawskim parkiecie. Emisja w każdy piątek przed godz. 10.00 – w trakcie magazynu ekonomicznego „Winien i ma”.

W pierwszym odcinku Grzegorz Zalewski z Domu Maklerskiego BOŚ wyjaśni, czym jest giełda, dlaczego parkiet w Warszawie jest pusty i dlaczego akcje kosztują akurat tyle. Z kolei analityk rynków finansowych Piotr Kuczyński opowie, co ważnego działo się w tym tygodniu na Giełdzie Papierów Wartościowych i co wydarzy się w przyszłym.

– „Akcja, giełda!” to audycja poświęcona inwestowaniu na giełdzie. Chcemy zainteresować słuchaczy lokowaniem pieniędzy i obrotem akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych i zamierzamy od absolutnych podstaw opowiedzieć, jak to się robi – mówi pomysłodawca i gospodarz cyklu Patrycjusz Wyżga, który dodaje, że oprócz części edukacyjnej w każdej audycji będą pojawiały się bieżące informacje o sytuacji na parkiecie przy Książęcej w Warszawie.

Pierwsze wydanie „Akcja, giełda” już w piątek 4 października – tuż przed godz. 10.00.


Źródło: Polskie Radio


dodano: 2019-10-04 06:24:12