Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
TOPBuilder 2017

W 9. edycji konkursu TOPBuilder pomyślnie etap weryfikacji przeszły 33 produkty budowlane, zgłoszone przez 20 firm. Nagrodzono najlepszych, a wśród nich markę FAKRO, światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. Prestiżową nagrodę w kategorii „Produkty Budowlane” otrzymał jej wyłaz do dachów płaskich DRL ze schodami strychowymi LML.– Wyłaz to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające wygodne i bezpieczne wyjście na płaski dach. Otwieranie i zamykanie wyłazu jest bardzo łatwe i pozwala na pozostawienie okna w pozycji otwartej. Dzięki systemowi wyłaz plus schody strychowe zapewniamy sobie wygodny dostęp do płaskiego dachu. Nie musimy martwić się utratą ciepła i nieszczelnością. Huk z ulic nie będzie zagłuszał nam rodzinnego spokoju, nawet podczas największej ulewy nie będzie padać nam na głowę – powiedział Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu FAKRO, podczas uroczystej gali wręczania wyróżnień w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

Statuetkami uhonorowano najwyższej jakości produkty, rozwiązania budowlane, realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe, technologiczne,mające zastosowanie w budownictwie oraz usługi i produkty finansowe dedykowane branży budowlanej.

Poza produktami budowlanymi, dodatkowo statuetką wyróżniono 5 aplikacji w kategorii produkty IT. – Wszystkie te rozwiązania łączy jedno – są bardzo zaawansowane technologicznie, a stoją za nimi firmy, które zawsze oferują najwyższy poziom – zaznaczył w przemówieniu otwierającym gospodarz uroczystości i wydawca „Buildera” Marek Zdziebłowski. Dodał, że wiele z nagrodzonych produktów powstało w ścisłej współpracy biznesu i nauki, co pokazuje, jak wielki, i nieodkryty jeszcze w pełni, potencjał kryje się na styku tych dwóch światów.


Źródło: Materiały prasowe


dodano: 2016-12-15 07:39:44