Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
TravelPlanet.pl w rękach Infinity Media

Dom mediowy Infinity Media rozpoczął kolejny rok współpracy z serwisem Travelplanet.pl, który w jednym miejscu skupia ponad 100 tysięcy wakacyjnych ofert z różnych biur podróży. Kampania wystartowała 1 stycznia 2019 i potrwa do końca roku. Spoty, które powstały na jej potrzeby będą emitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych. Dodatkowo, działania promocyjne zostały wsparte kampanią VOD angażującą użytkowników, którzy nie oglądają tradycyjnej telewizji.

W ramach tegorocznej współpracy dom mediowy jest odpowiedzialny za przygotowanie strategii medialnej oraz planowanie i zakup mediów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że kolejny rok z rzędu realizować będziemy działania promocyjne dla tak rozpoznawalnej marki. Fakt, że nasi klienci zostają z nami na długo dostarcza nam energii i motywacji do dalszego działania – dodaje Aleksandra Granat TV Planning & Buying Manager Infinity Media.

Współpraca jest następstwem wygranego przetargu. Infinity Media prowadzi działania z zakresu planowania i zakupu mediów dla Travelplanet.pl od 2015 roku.


Źródło: Infinity Media - dom mediowy, który specjalizuje się w planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów.


dodano: 2019-01-23 06:23:02