Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Ważna debata o gospodarce

Gospodarka w drodze ku nowej normalności – to oś tematyczna zakończonego w środę 20 maja EEC Online. Dostępne zdalnie wydarzenie było niezwykłe nie tylko ze względu na formę i skalę. Przyniosło także ważne dla gospodarki konkluzje i rekomendacje.    •    EEC Online to wstęp do szerszej debaty – XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (EEC), największej imprezy biznesowej Europy Centralnej oraz European Tech and Start-up Days (2-4 września br.).
    •    EEC Online jest odpowiedzią na sytuację, w jakiej znalazła się gospodarka. Debaty o tym, co ważne, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, rozmowy o przyszłości wpisały się w misję Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach na stałe. Jego organizatorem od pierwszej edycji w 2009 roku jest Grupa PTWP.

Po raz pierwszy ważna debata o gospodarce odbyła się w formule zdalnej, gromadząc ponad cztery tysiące zarejestrowanych uczestników. Dyskusje, rozmowy i inne formy interakcji tworzące EEC Online zostały w czasie rzeczywistym odtworzone 316 tys. razy, każdorazowo w wirtualnej “sali” zalogowanych było średnio tysiąc widzów – towarzyszących dyskusji, komentujących na czacie, zadających pytania.

Wydarzenia EEC Online na bieżąco relacjonowane były także na portalu WNP.PL. Program trzech dni EEC Online był bogaty – część podsumowujących tekstów i materiałów czeka na publikację.


Źródło: wnp.pl / Oskar Filipowicz

dodano: 2020-05-22 06:48:17