Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wielozadaniowe urządzenie wydajne w każdych warunkach

Datalogic, światowy lider rynków automatycznego odczytu danych i automatyki przemysłowej, zapowiedział urządzenie DS5100. To nowy, funkcjonalny, wielozadaniowy, kompaktowy skaner laserowy, który zapewnia wysoką wydajność odczytu oraz wbudowaną łączność na poziomie przemysłowym.

Urządzenie DS5100, znajdzie zastosowanie do wszelkich operacji identyfikacyjnych dla różnorakich dziedzin, od przemysłu motoryzacyjnego, przez sektor spożywczy, na rynku farmaceutycznym skończywszy. Szeroki wybór modeli do skanowania na średni i daleki zasięg, z lustrami oscylującymi oraz do pracy w temperaturach ujemnych, zapewnia efektywność w takich dziedzinach zastosowań jak: hala produkcyjna, identyfikacja produktów, kontrola końcowa, automatyczny magazyn, logistyka wewnętrzna, kontrola palet, mroźnie.


Źródło: Datalogic - włoska firma z siedziba w Bolonii, specjalizująca się w automatyce przemysłowej oraz systemach identyfikacji, przechwytywania i przechowywania. Swoje zakłady produkcyjne, oddziały i dystrybutorów ma w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach, w tym w Polsce.


dodano: 2018-03-06 06:41:43