Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wręczono nagrody Lewiatana


W środę wieczorem, 15 czerwca, na uroczystej Gali w Filharmonii Narodowej w Warszawie wręczono Nagrody Lewiatana. Tegorocznymi laureatami Nagród Konfederacji Lewiatan zostali Krzysztof Zawadzki, Igor Klaja, Jerzy Koźmiński, Wiktor Osiatyński i nagrody specjalnej Wolfgang Schäuble.


Krzysztof Zawadzki, twórca i właściciel Frankonii Polska otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii Małe, Średnie, Przedsiębiorstwa, za pokazanie, że innowacje są kluczem do sukcesu dla firm MSP.

Igor Klaja, właściciel marki 4F otrzymał Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za zbudowanie marki odzieży, która podbija nie tylko polski rynek.

Jerzemu Koźmińskiemu byłemu ambasadorowi RP w USA, prezesowi Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności przyznano Nagrodę im. Władysława Grabskiego za codzienne udowadnianie, że skromność i profesjonalizm pozwalają realizować najśmielsze projekty.

Wiktor Osiatyński, pisarz, konstytucjonalista otrzymał Nagrodę za odważne myślenie wręczaną przez Konfederację Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi.

Nagrodą specjalną zarząd Lewiatana uhonorował Wolfganga Schäuble, ministra finansów Niemiec, za wybitne osiągnięcia w dziele integracji europejskiej, szczególnie w umacnianiu i stabilizowaniu strefy euro.


Źródło: Konfederacja Lewiatan


dodano: 2016-06-16 08:16:07