Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Wspólnie o Funduszach Europejskich

"Wspólnie  o Funduszach Europejskich” to konkurs ofert Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju dla organizacji pozarządowych, partnerów społeczno-gospodarczych i władz miejskich na najlepsze inicjatywy informujące o możliwościach korzystania ze środków unijnych. Ministerstwo chce w ten sposób zidentyfikować najlepsze inicjatywy i włączyć się w ich organizację poprzez granty w wysokości do 24 tys. zł.

Zwycięskimi inicjatywami ministerstwo chce dotrzeć z ofertą Funduszy Europejskich do różnych grup docelowych m.in. do przedsiębiorców, osób młodych, start-upów, osób wracających na rynek pracy, nieaktywnych zawodowo, osób dorosłych zainteresowanych nabyciem lub rozwinięciem posiadanych kompetencji, w tym zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, osób z niepełnosprawnościami.

Wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2018 r. Zdecydowani udziałem w konkursie mogą się zapoznać ze szczegółowymi informacjami na temat naboru pod linkiem.


Oferty można składać do 22 czerwca 2018 r. w wersji elektronicznej (zgodnie z załączonym Formularzem Ofertowym) pod adres: promocja@miir.gov.pl z dopiskiem: Oferta na konkurs "Wspólnie o FE".


Źródło: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju


dodano: 2018-05-28 06:52:55