Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Złota Strona Emitenta

Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Jest to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń skierowanych do członków zarządów i osób odpowiedzialnych za prowadzenie relacji inwestorskich w spółkach giełdowych. Partnerami Konkursu są netPR.pl i On Board Think Kong - partner nagrody specjalnej.

Wielkimi krokami zbliża się finał kolejnej, 11. edycji konkursu na Złotą Stronę Emitenta, w trakcie X Kongresu Relacji Inwestorskich organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG). Podczas tegorocznej edycji Złotej Strony Emitenta spółki giełdowe walczyły również o nagrodę specjalną, przyznawaną za najlepszą optymalizację strony internetowej według standardów SEO. Ocenę pozwalającą na wyłonienie zwycięzców przeprowadziła firma On Board Think Kong, która jest także partnerem konkursu.

– Od 11. edycji zmodernizowaliśmy formułę konkursu Złota Strona Emitenta, a spółki oceniane są w dwóch klasyfikacjach: najlepszy serwis IR oraz lider komunikacji online. To wyraz tego, że dziś nie wystarczy mieć w internecie wartościowych treści, ale trzeba też umieć z nimi dotrzeć do inwestorów. Współpraca z On Board Think Kong pozwoli dodatkowo na docenienie spółek także w obszarze właściwego pozycjonowania stron internetowych relacji inwestorskich – mówi Piotr Biernacki, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

– Optymalizacja stron z myślą o ruchu z wyszukiwarek (SEO) to skuteczna taktyka działań wizerunkowych, także investor relations. Obszar, który przez wiele firm bywa zaniedbywany. Dlatego bardzo cieszymy się, że nagroda za SEO pojawi się po raz pierwszy w tak prestiżowym konkursie – mówi Norbert Kilen, Dyrektor On Board Think Kong, firmy specjalizującej się w content marketingu i SEO. 

Uroczysta gala, na której nastąpi wręczenie nagród w konkursie Złota Strona Emitenta, odbędzie się 6 czerwca, podczas X Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.


Źródło: Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych


dodano: 2018-05-22 07:16:27