Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości
Wydarzenia
Zielone show dla profesjonalistów


Pierwsze w Polsce show ogrodnicze odbędzie się w dniach 2-3 października na warszawskim Służewcu. Innowacyjny charakter Green Area Show, tego biznesowego wydarzenia zapewnią dynamiczne pokazy maszyn i narzędzi przeprowadzane na żywo przez liderów z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych i komunalnych, a także bardzo znanych dostawców z pozostałych kategorii ogrodniczych.


Targi to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży oraz poznania oferty producentów i dystrybutorów na 2020 rok w zupełnie nowej formule. Widowiskowe pokazy maszyn na żywo, ekspozycja demonstracyjna połączona z ekspozycją w hali, spotkania z przedstawicielami świata nauki oraz specjalistyczne seminaria pozwolą na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Zaprezentują się topowe marki branży ogrodniczej m.in. AL-KO, JOHN DEERE, HONDA, STIGA, HUSQVARNA, KUBOTA, ISEKI, MAKITA czy SERAFIN. Green Area Show w zewnętrznej części wystawy udostępniło wystawcom tereny, na których będą mogli zaprezentować swoje maszyny. Oprócz pokazów narzędzi i maszyn, Federacja Arborystów Polskich przygotowała pokaz tego, jak wygląda praca arborystów w terenie, a na swoim stoisku będą także udzielali porad dendrologicznych oraz prawnych.
 
Eksperci od zieleni

Warto zwrócić także uwagę na wydarzenia towarzyszące Green Area Show – spotkania fachowców i wymiany opinii na szereg tematów związanych z zielenią miejską. 2 października odbędzie się I Forum Zarządcy Zieleni organizowane wspólnie z wydawnictwem Abrys. Celem konferencji jest propagowanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie kształtowania i zarządzania przestrzenią miejską – polityki ochrony drzew, możliwości zakładania dachów zielonych na istniejących budynkach, zielonych strategii dla miast, roślinnych nowości dla przestrzeni publicznej, standardów dla branży architektury krajobrazu oraz paliw alternatywnych. 3 października odbędzie się bezpłatny kurs projektowania przestrzeni miejskich, podczas którego będzie można poznać tajniki narzędzia Vectorworks Landmark. Na oba te wydarzenia obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Targi GREEN AREA SHOW będą obywały się w dniach 2-3 października w godzinach 9:00-17:00.


Bilety na wydarzenie będą dostępne zarówno w kasach biletowych, jak i online.
Osoby, które otrzymały bezpłatne zaproszenie na Targi, powinny pamiętać o jego aktywacji. 
Pozwoli ona na darmowe wejście na teren, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 

Źrtódło: MTP. Więcej informacji na każdy temat GREEN AREA SHOW znaleźć można na www.gashow.pl
 

dodano: 2019-09-30 06:44:44